šablony

Vyberte si jednu z našich krásných šablon a vytvořte si vlastní design.
šablona Kalendář A3 - řádek

Kalendář A3 - řádek

320,- Kč Detail Nástěnný kalendář velikosti A3 po měsících, kde najdete u každého dne jméno slavící svátek.
šablona Nástěnný roční A3 mix

Nástěnný roční A3 mix

60,- Kč Detail
šablona Kalendář A3 TM1

Kalendář A3 TM1

320,- Kč Detail Kalendář nástěnný velikosti A3 na výšku. Kalendář obsahuje titulní stránku a 12 stran s měsíci v roce. Pod vaší fotkou je řádek se dny v měsíci.
šablona Nástěnný roční A3 okno

Nástěnný roční A3 okno

60,- Kč Detail
šablona Kalendář A4r SV1

Kalendář A4r SV1

220,- Kč Detail
šablona Kalendář A4 linka

Kalendář A4 linka

220,- Kč Detail Nástěnný kalendář velikosti A4 po měsících. Na každé stránce je lišta se zkratkami a číslicemi dnů. Na každou stránku můžete nahrát 1 fotku přes celou stránku.
šablona Nástěnný A3 bílá

Nástěnný A3 bílá

320,- Kč Detail Kalendář nástěnný velikosti A3 na výšku. Kalendář obsahuje titulní stránku a 12 stran s měsíci v roce. Pod vaší fotkou je řádek se dny v měsíci. Pozadí je bílé, ale je možné barvu si nastavit.
šablona Kalendář A3 Note

Kalendář A3 Note

320,- Kč Detail Kalendář nástěnný velikosti A3 na výšku. Kalendář obsahuje titulní stránku a 12 stran s měsíci v roce. Pod vaší fotkou jsou dny v měsíci a linky na poznámky. Pozadí je bílé, ale je možné barvu si nastavit.
šablona A3 Obraz

A3 Obraz

320,- Kč Detail Kalendář nástěnný velikosti A3 na výšku. Kalendář obsahuje titulní stránku a 12 stran s měsíci v roce. Pod vaší fotkou jsou dny v měsíci. Pozadí je bílé, ale je možné barvu si nastavit.
šablona A4 Landscape

A4 Landscape

220,- Kč Detail Kalendář A4 na šířku s úvodní stránkou, 12 stránkami s měsíci a poslední stránkou se souhrnem všech dnů v roce. Můžete si vložit 13 fotek a nastavit vlastní barevné schéma.
šablona Stolní měsíční

Stolní měsíční

250,- Kč Detail
šablona Kalendář A4 černá

Kalendář A4 černá

220,- Kč Detail Kalendář nástěnný velikosti A4 na výšku. Kalendář obsahuje titulní stránku a 12 stran s měsíci v roce. Pod vaší fotkou jsou dny v měsíci. Pozadí je černé, ale je možné barvu si nastavit.
šablona Nástěnný A4 bílá

Nástěnný A4 bílá

220,- Kč Detail Kalendář nástěnný velikosti A4 na výšku. Kalendář obsahuje titulní stránku a 12 stran s měsíci v roce. Pod vaší fotkou jsou dny v měsíci. Pozadí je bílé, ale je možné barvu si nastavit.

© 2018 SoftProject s.r.o.