šablony

Vyberte si jednu z našich krásných šablon a vytvořte si vlastní design.
šablona UJEP

UJEP

400,- Kč Detail Šablona desek a hřbetu pro Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Vyplníte formulář umístěný v šabloně a desky včetně loga máte ihned hotové. Barvu písma a desek si vyberete v designeru. K ceně vazby se připočítá částka za tisk vnitřních stran práce.
šablona UK

UK

400,- Kč Detail Šablona desek a hřbetu pro UK. Vyplníte formulář umístěný v šabloně a desky včetně loga máte ihned hotové. Barvu písma a desek můžete vybrat podle vašich představ v designeru. K ceně vazby se připočítá částka za tisk vnitřních stran obsahu práce.
šablona VŠFS

VŠFS

400,- Kč Detail Šablona desek a hřbetu pro VŠFS. Vyplníte formulář umístěný v šabloně a desky včetně loga máte ihned hotové. Barvu písma a desek můžete vybrat podle vašich představ v designeru. K ceně vazby se připočítá částka za tisk vnitřních stran obsahu práce.
šablona ČVUT

ČVUT

400,- Kč Detail Šablona desek a hřbetu pro ČVUT v Praze. Vyplníte formulář umístěný v šabloně a desky včetně loga máte ihned hotové. Barvu písma a desek můžete vybrat podle vašich představ v designeru. K ceně vazby se připočítá cena za tisk vnitřních stran práce.
šablona TUL s logem

TUL s logem

400,- Kč Detail Šablona desek a hřbetu pro Technickou univerzitu v Liberci. Vyplníte formulář umístěný v šabloně a desky včetně loga máte ihned hotové. Barvu písma můžete vybrat zlatou a stříbrnou. K ceně vazby se připočítá cena za tisk vnitřních stran práce.

© 2018 SoftProject s.r.o.